Ürünler

Stor Perde Tül Perde Kuru Temizleme Yıkama

Stor Perde Tül Perde Kuru Temizleme Yıkama 

Perdeler evlerimizin en özel ürünlerinden birisidir. Sadece mahremiyet sağlamazlar; aynı zamanda odaların dekorasyonları ve şıklıkları üzerinde büyük pay sahibidir. Bulundukları odalarda bir kurdele gibi durarak tasarımı tamamlarlar. Bunun yanında perdeler odalarda en fazla toz toplayan ürünlerdir. Zaman zaman yıkanmaları hem odaların hijyeni hem de perdelerin kullanım ömrü açısından faydalıdır. Firmamız stor perde tül perde kuru temizleme yıkama alanında yılların deneyimi ve profesyonelliğiniz sizlerle buluşturuyor. 

Profesyonel Stor Perde Tül Perde Kuru Temizleme 

Dikmen stor perde tül perde kuru temizleme yıkama hizmetlerimiz son sistem perde yıkama makinelerimizde yapılmaktadır. Temizlik işlemlerimizde tamamen organik ve saf deterjanlar kullanıyor, bu sayede hem perdelerinizin temizliği hem de deforme olmamasına garanti sunuyoruz. 

Perde Yıkamada Ücretsiz Servis Hizmeti 

Ankara stor perde tül perde kuru temizleme yıkama hizmetlerimizde perdeleriniz uzman ekibimiz tarafından adresinizden alınmakta, söküm işlemleri tarafımızca yapılmakta, yıkama işlemi bittikten sonra da ilk günkü kadar temiz bir halde montajı ekiplerimizce yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir. Perdelerinizi kaliteli şekilde yıkatmak için rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.