Ürünler

Cübbe Kuru Temizleme Yıkama

Cübbe Kuru Temizleme Yıkama 

Temizleme ve yıkama günlük hayatta kullanılan her eşya ve ürün için zaman zaman gerekli bir uygulamadır. Fakat temizleme ve yıkama yöntemleri ürün çeşidine göre değişir. Özellikle hassas kumaşa sahip kıyafetlerde, perdelerde, aksesuarlı ürünlerde kuru temizleme işleminin yapılması gerekir. Kuru temizleme, tamamen özel makineler ve kimyasallara yapılan, işin uzmanı kişilerce yapılması gereken bir uygulamadır. Bu yüzden evlerde değil özel işletmelerde yapılır. Cübbe kuru temizleme yıkama hizmetlerimiz kapsamında profesyonel bir ekiple çalışıyor, en ileri teknoloji ile donatılmış iş yerimizde hizmet veriyoruz. 

Ürün özelliklerine Uygun Kuru Temizleme Hizmeti 

Dikmen Cübbe kuru temizleme yıkama hizmetlerimiz kapsamında ürün grubuna ve kumaş özelliklerine göre işlem uyguluyor, yanlış ütüleme, yanlış kullanım gibi nedenlerden kaynaklı matlaşmalarda kumaş parlatma yapıyoruz. Ter solukları gibi zorlu lekeleri kolaylıkla çıkarabiliyor, ilk günkü haline getirmeye çalışıyoruz. 

Zorlu Lekelere Kolay Çözümler 

Ankara cübbe kuru temizleme yıkamhizmetlerimiz sayesinde kumaşlardaki zorlu lekeleri kumaşlarda deformeye imkân vermeden çıkarıyoruz. Mezuniyetlerde ve diğer özel günlerde kullanılan cübbeleri tertemiz hale getiriyoruz.